KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 17548022
nr 1754 8022
Akvarell
Alexandre Mohr, med dedikatiion till Signhild de Posse. 16/12 1924, Mansporsträtt, oramat löst blad, 32x24 cm. Signerad
Kondition: missfärgningar
Utrop:
1.000 kr
Bevakningspris:
ÄR EJ UPPNÅTT
Aktuellt bud:
Inga bud (per 16:45:02)
Uppdatera
Visning
fredag 23/1, lördag 24/1, söndag 25/1 och måndag 26/1
Auktionen
avslutas:
måndag 26 januari kl 18:38:08
- Mitt bud
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 800 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 800 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor